Bugezio 15 yıllık dostluğun hayalidir. Eylül Karadeniz ve Best olarak karşınızdayız.♥

Ben Eylül Karadeniz. Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Son bir yıldır işini seven 29 yaşında kurumsal bir köleyim. Yıllardır hayallerimi maddi bahaneler ile erteledim. Fakat bir gün fark ettim ki mesele maddiyat değil içimde cesaretin olmamasıymış. Farkındalığı yaşadığım gibi Best’in kapısını çaldım ve “o gün bugün artık başlıyoruz” dedim.

Kim bugezio?Ben Best. Tam ismimi maalesef kurumsal kölelikten dolayı sizlerle paylaşamıyorum. 28 yaşında klasik bir İİBF’li olarak altı senedir bu sistem içindeyim. Hayallerini gerçekleştirmek için hep adım atmaktan korkan biriydim.

Eylül’ün kapımı çalması ile artık korkularımı geride bırakmanın zamanı geldiğini anladım ve maceramız başladı. Ruhlarımız yakın olsa da, hayatlarımız çok farklı. Biz bu yola bu farklılıkların içindeki deneyimlerimizi ve hatta deneyimsizliklerimizi aktarmak için çıkıyoruz. Artık hiçbir hayalimizi zamana yenik düşürmeyeceğimiz. Bazen hayallerimizdeki hayatı yaşayacağız, bazen de sadece kurumsal hayatın içinde boğulacağız. Ama ne olursa olsun bunu iyi ki yaşamışız dediğimiz her anı sizinle paylaşacağız. Elimizdeki tüm olanaklarla hayallerimize ulaşmanın süreçlerini göstereceğiz.

Her anını bu an işte o an diyerek yaşamak isteyen iki dost olarak, “Henüz her yere gitmedim ancak listemde” mottosuyla karşınızdayız.

Hayat bir gezi ise BUGEZİO gezi !

Bu daha başlangıç!

Takipte kalın….

Bugezio.com